درباره ما
ما گروه خلاقی هستیم

مجموعه‌ی چشمه یک مجموعه‌ی سلامتمحور و نوپا بوده که در تابستان ۱۳۹۷ تشکیل شد و در حوزه‌ی محصولات گیاهی و ارگانیک مشغول به فعالیت است. این مجموعه متشکل از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و نیز افراد باتجربه‌ی اقتصادی است.

“نمک طبی چشمه” اولین محصول این مجموعه می‌باشد. “نمک طبی چشمه” یک نوع نمک طبیعی است که از آب چشمه‌های جاری از زیر کوه و گنبدهای طبیعی نمک واقع در استان شیراز استحصال می‌شود. طبق بررسی‌های علمی- آزمایشگاهی مشخص گردید که درصد خلوص این نمک فوق‌العاده (بیش از ۹۹٫۵ درصد) بوده و با توجه به ترکیبات آن، خواص غذایی و طبی بسیار زیادی دارد. از نظر نوع و ویژگی‌ها، این نمک یکی از منحصر بفردترین نمک‌های موجود در دنیاست و خلاصه اینکه “تَـکه”.

تقریباً از تابستان ۹۶ و حدود یک سال درباره‌ی جوانب مختلف این کار تحقیق و پژوهش کردیم. با افراد متخصص و باتجربه‌ی زیادی در شهرهای مختلف و پیرامون موضوعات مرتبط با نمک جلساتی داشتیم. چندین و چند نوع بسته‌بندی در نظر گرفتیم و پس از تجزیه و تحلیل جوانب مختلف، تغییرش دادیم تا اینکه به یک بسته‌بندی خاص و جدید و با طراحی بسیار زیبا رسیدیم.

هم اینک نیز با لطف خدا و همکاری و همیاری اعضای این مجموعه در تلاشیم تا این محصول را با کیفیتِ حداکثری به دست عزیزانی که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند برسانیم؛ زیرا ما معتقدیم: با ارزشترین ثروت سلامتی است.

تخصص های تیم ما

اعضای مجموعه ی ما دارای این تخصص ها و مهارت های هستند

ما برای هر ایده ای که مطرح مکنیم، درون خودمان راه حل داریم!

طراحی خلاقانه

ما توانایی طراحی هر نوع ابزار تبلیغاتی مورد سفارشی توسط مشتریان خود را داریم. این بخشی از فروش محصول خود ماست که برای هر مشتری شخصی سازی شده است.

هنر دیجیتالی

شاید شما نیازمند یک خدمت پویا و به روز باشید. انیمیشن ها و انواع پویا نمایی ها را میتوانیم برای شما شخصی سازی کرده و در صفحات خود منتشر کنیم.

توسعه وب

نیازمند گسترش کسب و کارتان هستید؟ این مهم است که بتوانید با زحمت کمتر و درآمد بیشتر محصول را به دست مشتری برسانید. این خدمت مهمی است و ویژه ی شرکای تجاری ماست.

شرکای ما

شرکای ما کسانی هستند که مدت زیادی است در هر سطح و زمینه ای همکاری خود را با ما آغاز کرده اند.

آنها به صحت و کیفیت عملکرد ما ایمان دارند.

حرف بزنیم

ما علاقه داریم تا دیدگاه شما را در مورد این دست محصولات بدانیم. این مهم است که محصول مورد علاقه ی شما چیست!

شروع به تایپ کنید و برای جستجو Enter را فشار دهید