آیا می‌دانید یک بسته نمک طبی چشمه معادل ۱۲ عدد موز، منیزیم دارد؟
نمک چشمه

آیا می‌دانید یک بسته نمک طبی چشمه معادل ۱۲ عدد موز، منیزیم دارد؟

آیا می‌دانید یک بسته نمک طبی چشمه معادل ۱۲ عدد موز، منیزیم دارد؟
منیزیم یکی از عناصر اصلی برای سالم ماندن است که در بیش از ۳۰۰ واکنش زیست‌شیمیایی بدن دخالت دارد. از جمله فواید سلامت‌بخش متعدد منیزیم می‌توان به انتقال پیام‌های عصبی، تنظیم دمای بدن، سم‌زدایی، تولید انرژی و ساخت استخوان و دندان‌های سالم اشاره کرد. زنان در هر سنی از دریافت منیزیم بهره بسیاری می‌برند. گذشته از نقش تأخیرانداز در پوکی استخوان، از دیگر فواید سلامت‌بخش منیزیم در زنان می‌توان به تسکین عوارض یائسگی و سندرم دردهای پیش از قاعدگی (PMS) اشاره کرد.
خوب است بدانید که یک بسته نمک طبی چشمه معادل ۱۲ عدد موز، منیزیم دارد.

دیدگاه (2)

 • سلام
  با تشکر از مطالب خوبتون…خودم سالهای ساله دارم نمک طبیعی مصرف میکنم…هنوز یک مورد از مشکلاتی که در مورد نمک میگن رو باهاش برخورد نکردم..میگن کثیفه یا هرچی…مگه ما موقع برنج درست کردن برنج رو پاک نمیکنیم؟یا حتی حبوبات رو تمیز میکنیم.خب خیلی راحت میشه سنگها یا چیزای دیگه در نمک طبیعی رو هم پاک کرد وبرداشت…به همین راحتی..
  من چون خودم کارهایی در زمینه سبک زندگی صحیح انجام میدم با اجازتون یکسری از مطالب شما رو در مورد نمک وموز واسترس وفشار خون و.. رو برای استفاده در کارهامون کپی کردم…
  انشاالله که راضی هستید..همه ما در راه سلامتی قدم برداشتیم وسبک سالم زنگی کردن داریم فعالیت میکنیم ..
  خداوند هم به شما توفیق بده…

  تقوی
  پاسخ
  • سلام
   خواهش میکنم، بله درسته بالاخره ما میلیون ها انسان با میلیون ها عقیده و تفکر (و قصد و غرض) داریم که هر کدوم میتونیم نظری داشته باشیم؛ اما چه خوبه که همه ی ما اولدرباره هر چیزی تحقیقات کاملی انجام بدهیم و بعد با سند و مدرک بتونیم نظر بدیم.
   مشکلی نیست هر مطلبی که مفیده میتونید کپی کرده و انتشار دهید تا ان شاءالله بتونیم قدمی در راه تغذیه سالم برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *شروع به تایپ کنید و برای جستجو Enter را فشار دهید